Velkommen til

Strøminstallatøren

Om oss

Strøminstallatøren ble etablert i 1990 av Henrik Hansen og består i dag av fem elektrikere og en læregutt.

Vi holder til i Solheimveien 50 på Lørenskog. Vårt naturlige arbeidsområde ligger primært i Oslo, Lørenskog og Viken. I tillegg tar vi noen oppdrag innen vårt spesialområde som er eldre elektriske anlegg rundt om i hele landet.

Vårt elektrikerfirma har alle nødvendige godkjenninger innen svak og sterkstrøm for nyanlegg, drift og vedlikehold av elektriske anlegg.

Vi er spesielt gode på:

  • El-kontroll av boliger og leiligheter.
  • Vedlikehold og oppgradering av el-anlegg i borettslag og verneverdige bygg.
  • Oppgradering av sikringsskap og økning av hovedsikringer.
  • Montering av elbilladere i eneboliger og borettslag.

Kontakt oss for mer informasjon.

KONTAKT OSS

Vårt team

Henrik Hansen

E-post:henrik@strominst.no
Telefonnummer:909 38 106
Stilling:Installatør

Glenn Nordsletten

E-post:glenn@strominst.no
Telefonnummer:476 07 600
Stilling:Saksbehandler/montør
Kontor og administrasjon

Espen Johnsen

E-post:espen@strominst.no
Telefonnummer:416 63 760
Stilling:Saksbehandler/montør

Jonas Thorvaldsen

E-post:jonas@strominst.no
Telefonnummer:938 19 586
Stilling:Saksbehandler/montør

Herman Jørgensen

E-post:herman@strominst.no
Telefonnummer:478 56 060
Stilling:Montør

Thomas Ødegård

E-post:thomas@strominst.no
Telefonnummer:913 59 766
Stilling:Læregutt

Kontor

E-post:post@strominst.no
Telefonnummer:679 75 970

Navn

E-post:@strominst.no
Telefonnummer:
Stilling:StillingHer

Navn

E-post:@strominst.no
Telefonnummer:
Stilling:StillingHer